Vždy je potrebné nejako začať, aby si svoju kondíciu zlepšil a posunul sa ďalej. Pred prvou hodinou odporúčame prísť o 15 min. skôr. Inštruktori Ti všetko vysvetlia. Bootcamp&Co je koncipovaný tak, že aj začiatočníci dokážu odcvičiť svoju hodinu. Level cvičenia pre začiatočníkov je nastavený s ohľadom na ich limity, takže tvoja rýchlosť a váhy budú také, aby tréning mal pre teba zmysel. Postupne naberieš kondíciu a začneš posúvať vlastné limity.

Počas celého cvičenia ťa sprevádza inštruktor, ktorý ti presne povie čo máš robiť, s akou rýchlosťou, s akou váhou a zároveň ti to aj správne predcvičí. Nemôže sa stať, že by si počas hodiny nevedel, čo máš robiť.

Určite áno. Bootcamp&Co je špeciálne navrhnuté cvičenie pre mužov aj ženy, ktoré optimálne kombinuje kardio a posilňovanie . Je určené na budovanie kondície a zároveň prirodzené formovanie svalov. Prináša so sebou aj zvýšenie metabolizmu a stratu tukov.

Cieľom je posunúť vlastné limity, takže určite pôjdeš na svoje maximum. Zo začiatku to bude ťažké, ale efekt sa dostavuje vo veľmi krátkom čase a budeš prekvapený z výsledkov.

Odporúčame chodiť minimálne dvakrát do týždňa. Cvičenie podporuje spaľovanie tukov. Je potrebné však dodržiavať aj zdravú životosprávu.

Bootcamp&Co je skupinové cvičenie, ktoré ťa motivuje svojou energiou, výkonmi ostatných a tímovou atmosférou. Maximálny počet cvičiacich je 20.

Naše hodiny sa sústredia vždy na určité partie a sú zostavené tak, že naraz efektívne trénujú muži aj ženy.

Zmeny začneš pociťovať veľmi rýchlo. Pri cvičení päťkrát týždenne už o 2 -3 týždne vidíš zmeny na svojom tele. Začneš sa formovať a tukové zásoby budú nižšie. A ako bonus dobrá nálada.

Prihláste sa na odoberanie noviniek o Fitku cez e-mail.