BOOTCAMP&CO ŤA DOSTANE

Je to životný štýl pre všetkých, čo chcú robiť veci naplno, alebo úplne inak. Počas jedného skupinového cvičenia zažiješ intenzívny tréning a dosiahneš maximálny výkon. Prinášame workout, pri ktorom môžeš spáliť až 1000 kalórií, zrýchľuješ metabolizmus, zvyšuješ svoju kondíciu a formuješ svoje telo. Nenechaj sa odradiť, že je to náročné. Pod vedením inštruktorov postupne prekonáš svoje limity a dokážeš to, čo by si nikdy predtým neodcvičil. Komplexnosť cvičenia pokryje všetko, čo v tomto smere tvoje telo potrebuje. Výsledky nastupujú rýchlo a za krátky čas sa dostaneš do kondície.

SPÁLIŠ VIAC, POSILŇUJEŠ VIAC
A FORMUJEŠ VIAC

Bootcamp&Co má neuveriteľnú energiu a obrovskú moc motivovať. Skúsení inštruktori dostanú z teba maximum a atmosféra sály spolu s hudbou a svetlom ti nedovolia ulievať sa. Priprav sa na zážitok, ktorý ťa bude baviť.

O ČOM TO JE

Celá hodina je zostavená tak, aby si zvyšoval svoj výkon a dosiahol svoj cieľ. Ľahký warm up na začiatku ťa pripraví na samotný tréning, počas ktorého sa štyrikrát vystrieda 10 min. kardio tréning na bežiacom páse a 10 min. funkčný tréning na podložke alebo lavičkách. Inštruktor ťa prevedie celou hodinou, takže vždy vieš čo máš robiť a v akom leveli (podľa tvojej úrovne) si nastavíš výkon.

ČO POTREBUJEŠ

Objednaj sa na svoju hodinu. Príď skôr, aby si sa stihol pripraviť, a aby sme ti my všetko vysvetlili. Potrebuješ iba svoje workout oblečenie a športovú obuv. O ostatné sa postaráme my. Objednaj si vopred na bare svoj nápoj po cvičení. Pomôže ti zvýšiť efekt tréningu a nahradí stratené minerály. Počas tréningu je potrebné dopĺňať vodu.

Prihláste sa na odoberanie noviniek o Fitku cez e-mail.