Diana Klásková

Prečo odporúča Bootcamp&Co:

Je to perfektný spoločenský HIIT tréning zameraný na posilnenie všetkých partií tela (ruky, chrbát, brucho, zadok, nohy) a v spojení s intervalovým behom nezostane nikto suchý. To ti garantujem . Počas jednej hodiny tréningu ťa inštruktor aj ostatní motivujú viac sa hýbať, neprestať, prekonávať svoje limity a komfortnú zónu. Je to kopec zábavy a príležitosť ako stretnúť fit ludí .

O mne:

Nemám limit, čo sa týka zdravia a fitness…”. Som odhodlaná a energetická trénerka zameraná na budovanie pozitívneho, motivujúceho a tímového prostredia počas cvičenia. Svoje skúsenosti som získavala ako skupinová a osobná trénerka v najrýchlejšie rastúcej fitness sieti v Austrálii, USA a Kanade, kde som pracovala ako manažér štúdia a hlavný tréner. Špecializujem sa na Functional movement training, Skríning a korekcie držania tela, Tréningy zamerané na stratu telesného tuku, Cardio, HIIT tréningy, Tabatu, Bodyweight a Freeweights tréningy, Tréningy pre tehotné mamičky, Preventívne rehabilitačné cvičenia pre zlepšenie mobility, flexibility, imbalancie svalov a lepšie držanie tela. Venujem sa tiež tréningom pre triatlonistov a vytrvalostné športy (plávanie, bicyklovanie a behanie).

Kvalifikácia:

Ukončené magisterské štúdium na Pedagogickej fakulte UK, trénerské certifikáty Australian College Sport III FITNESS Instructor, IV Personal trainer a Diploma Sport and Recreational management,Advanced PT.

Jazyky:

Anglický

 

Email: dida.klaskova@gmail.com
Telefónne Číslo: +421 949 104 966